Scorebord voor het pupillenveld

Afgelopen zaterdagmorgen 23 maart werd voor de thuiswedstrijd van de JO9 van de v.v. Arum het nieuwe “Scorebord voor het pupillenveld” onthuld door Dirk Hilarides en oud-voorzitter Jan Hibma.
Vorig jaar maart overleed oud-bestuurslid Lammert “Scheltes” Hilarides op 82-jarige leeftijd. Hij liet de v.v. Arum een prachtig financieel bedrag na. Het bestuur met vorig seizoen Jan Hibma, Michel Jorna en Reino Tolsma-Oosterbaan bedachten daar er iets blijvend’s voor moest worden aangeschaft. Met als resultaat het mooie nieuwe scorebord. Het fraaie ontwerp van Reino werd afgelopen zaterdag dan ook officieel onthult door de broer van Lammert, Dirk Hilarides (links) en oud-voorzitter Jan Hibma (rechts).
“Een mooi aandenken aan Lammert Hilarides die in de periode 1959-1966 en 1979-1982 o.a. voorzitter en secretaris van de v.v. Arum was. En wat natuurlijk weer een mooie accommodatie verfraaiing oplevert”. Zo sprak de huidige voorzitter Pieter Tolsma.

25 maart 2019