Aan- of afhaken bij: Arum – Mulier

Op zaterdag 12 oktober staat de derby der derby’s op het programma n.l.: Arum – Mulier. Nog geen zeven maanden, maart 2019, terug werd deze derby in Arum voor het laatst gespeeld. Arum won toen met 3-2, terwijl de twee seizoenen ervoor Mulier, in Arum de bovenliggende partij was.
De belangen voor beide teams, de nummers drie en vier in de voorlopige stand zijn hetzelfde: Het is aanhaken en (of) voorlopig even afhaken wat betreft de “bovenste plekken” in deze sterke vijfde klasse B. De kenners voorspellen een zeer spannend verloop van deze competitie, waarin een negental teams, met weinig kracht verschil, gaan strijden om de vier te verdelen prijzen. Mulier en Arum behoren zeker tot die negen teams.
Het verdelen van de prijzen zien we aan het eind van het seizoen. Zaterdag is de vraag wie is de sterkste in deze burenstrijd?
Iedereen veel plezier bij deze unieke derby.

Maar wat de uitslag ook wordt na afloop bouwen we sowieso een feestje in de kantine met live muziek van Joop Obama.

Tot zaterdag op sportpark de Bining! Aanvang 14.45 uur.
(voorwedstrijd Arum 2 – O.N.S. 3 aanvang 12.30 uur)

9 oktober 2019