JO12-1 heel knap naar volgende ronde!

Het talenten team van de JO12-1 (Achlum) trad afgelopen zaterdag thuis in Achlum aan tegen Hoofdklasser Frisia. Op een zwaar veld leverde de, in de eerste klasse spelende, JO12-1 een prachtige prestatie door met 3-1 te winnen. En behaalde daarmee de volgende ronde in de KNVB beker. Ze zitten inmiddels bij de laatste 10. Hieronder een mooi verslag en foto’s van coach Gosse Douna:

Vandaag stond er een bekerwedstrijd op het programma. SJO Arum/Stormvogels’64 JO12-1( 1e klasse) tegen LAC Frisia 1883 JO12-1(Hoofdklasse) . Eenmaal aan de stormachtige wedstrijd begonnen , ging het op en neer met kansen , er werd van beide kanten geweldig gestreden ! Mooie combinaties en prachtig samenspel! Toch bleef het de eerste helft 0-0. Na het bekertje limonade en Positieve peptalk gingen we er weer plat voor en wel met resultaat!! Daar was de 1-0 na weer een geweldige actie viel ook de 2-0 , LAC begint hoge druk te zetten en weten de 2-1 binnen te schieten . Geen paniek ! Want onze aanvoerder weet met een mooi afstandsschot de 3-1 tegen de touwen de schieten. Dit is ook tevens de eindstand, super trots op de  mannen  dat ze een team uit de hoofdklasse naar huis sturen met lege handen !!! De SJO Arum/Stormvogels’64 JO12-1 overwinteren in de beker 🏆👊🏻groet Gosse

15 december 2019