Arek en Dion….

Afgelopen week mochten de junioren (t/m 18 jaar) ook weer een voetbalpartijtje spelen. En dus was er genoeg animo om afgelopen vrijdagavond 5 juni een leuk toernooitje te spelen. Het voetvolley toernooitje kon wegens het gladde “tennisveldje” niet doorgaan. (Maar dat organiseren we later in juni nog een keer)
Het toernooitje o.l.v. Francis en Pieter kende een individueel eindklassement. Er werden een groot aantal prijsjes uitgedeeld. De overall winnaar werd keeper Arek. 
Ook zaterdag 6 juni was er bij de JO07 t/m JO10 weer veel animo voor een partijtje voetbal. En bij de JO12 en de JO13 werd er ook een onderling toernooitje gespeeld met een individuele winnaar. Hier was Dion de grote winnaar. 
De v.v. Arum blijft de gehele maand juni georganiseerde trainingen aanbieden!

8 juni 2020