Voetbalkaatsen; groot succes!

Ondanks het ietwat wisselvallige weer werd het Voetbalkaatsen voor senioren een groot succes. Met 30 deelnemers verdeeld over 10 partuur kon de organisatie Lammert Wagenaar en Tim Jaarsma. (Met hulp van Jorrit Tolsma, Tjeerd Hoekstra en Jeroen van Dellen) terug zien op een zeer geslaagde middag.  De speciale ludieke corona-kransen gingen naar het partuur Wessel Kroeger, Mike van Dorsselaer en Jorrit Tolsma. De tweede prijs was voor Willem Miedema, Nico Bruinsma en Hendrik Dunnewind. In de afvalronde was er de winst voor BT Anema,  Thomas Scheffer en Rutger Brouwer. En de tweede prijs voor Migchiel Anema, Arie Hansma en Jaap van Dijk.  Zie hieronder een aantal foto’s. Voor filmpjes en meer foto’s zie de Facebook pagina van trainer Edwin Wittink: https://www.facebook.com/edwin.wittink

8 juni 2020