Nieuws: Seizoen ’20-’21

Mei en juni zijn de maanden om de teamindelingen, kader (zoals leiders en trainers) trainingstijden en dagen, klassenniveau, etc, etc, weer rond te krijgen voor komend seizoen. De besturen van Arum en Stormvogels’64 en TC zijn de laatste weken hier druk mee bezig geweest. Het concept voor volgend seizoen is zo goed als klaar! En zal op de leiders/trainers vergadering, begin juli, de goedkeuring moeten krijgen. 

Puzzel 
Met name de indelingen qua spelers in de verschillende teams was weer een hele puzzel. Bij een aantal teams hebben we, door de leeftijdsgrenzen en opzeggingen, qua spelers behoorlijk moeten schuiven. En nog zijn de teams niet helemaal compleet. We hopen begin augustus wel alle gegevens voor komend seizoen te kunnen publiceren via deze site en het bewaarkatern. 

Teams 
De teams voor volgend seizoen zijn inmiddels wel ingeschreven. Wel zijn we nog steeds bezig om te kijken of er zelfs een Derde elftal (senioren) mogelijk is!!! We zoeken hiervoor nog een aantal seniorenleden… 
De teams hieronder zijn ingeschreven: 
Arum 1 
It Twadde (ST met Stormvogels’64)
Vrouwen (vrijdagcomp.)
35+ (vrijdagcomp.)
Junioren (SJO combiteams):
JO19
JO17
JO14
JO13 
Pupillen: 
JO12-1 (Arum) 

JO11-1 (Achlum) 
JO10-1 (Achlum)
JO10-2 (Arum)
JO08-1 (Arum) 

19 juni 2020