De laatste week, trainen, kleding en quiz.

We zijn bezig met de laatste week wat betreft het seizoen ’19-’20. De meeste trainingen zijn inmiddels gestopt. Alleen de senioren trainen dinsdag en komende zaterdag 4 juli nog een keer. Zij sluiten het seizoen af met een onderling toernooitje. De kantine en sanitair is dan ook weer open! Op basis van de 1,5 meter afstand!

Kleding 
Komende zaterdag staat ook in het teken van kleding e.d. inname.
De leiders/trainers van de verschillende teams kunnen de shirts en broekjes inleveren in de kantine bij “de kledingcommissie”. Deze commissie heeft een persoonswisseling ondergaan n.l.; IJsbrand Dijkstra is gestopt en Arjan van der Zee zal het overnemen. Komend seizoen nog met ondersteuning van het bestuur.
Ook worden de tassen en kleding van de A-selectie ingenomen!

Keepershandschoenen
Vanaf volgend seizoen zijn er voor de keepers van de verschillende teams ook keepershandschoenen te bestellen op de v.v. Arum webshop!

Oplossing quiz!
De 17 letters die je kon verdienen met de “Werom yn de tiid” quiz vormen de naam van de voetballer: Juan Jesus Castillo
De hangende spits van F.C. Knudde (zie afbeelding)
De prijswinnaars worden in een later stadium bekend gemaakt!


Gister (29-06) trainden de junioren voor het laatst. Met 25 spelers was de opkomst prima!
30 juni 2020