Afsluiting seizoen!

Afgelopen weken werden de laatste trainingen afgewerkt. Begin augustus starten we weer met de training voor in eerste instantie de A-selectie. Mits augustus starten ook weer de trainingen voor de jeugdteams. De informatie hierover volgt o.a. via het bewaarkantern en deze site! 
Afgelopen zaterdag 4 juli werd het seizoen dan officieel afgesloten met een onderling toernooitje voor de senioren. Hoofdtrainer Edwin Wittink vatte deze dag als volgt samen:
Afsluiting van het bizarre corona-seizoen. Toch nog 74 keer kunnen trainen. Afgesloten met een nat onderling toernooitje en barbecue. Cadeautje voor de trainingsbeesten (zie foto) Wessel, Lammert en Tim. 95% opkomst! En voor Lammert (zie foto) ook nog een zak Wieringer Jodekoeken omdat hij het toernooitje won. Nu maandje zomerstop. In augustus beginnen we weer met hopelijk een volledig, en succesvol, seizoen.

6 juli 2020