We gaan allemaal weer los!

Afgelopen zaterdag speelden al een aantal teams voor de beker e.d. Maar komende zaterdag mogen we allemaal weer en daar zijn we maar wat blij mee! Maar ‘gewoon’ gaan voetballen is er helaas niet bij dit jaar. Het coronavirus is voorlopig nog niet weg, waardoor we allemaal beginnen aan een onzekere periode. Om het seizoen te laten slagen is het nu – meer dan ooit – belangrijk dat KNVB en clubs onderling met elkaar samenwerken. In bijgaande documenten en links van de KNVB delen zij tips, adviezen en informatie om ons te helpen de start van het seizoen zo soepel mogelijk te laten verlopen. Samen gaan we ervoor om er een geslaagd seizoen van te maken.
Hieronder vindt u de volgende document en link:
De ideale wedstrijddag: corona proof!
0495a-onepager-begin-seizoen-voetballer—veld
en https://www.knvb.nl/nieuws/assist/assist/61205/de-ideale-wedstrijddag-corona-proof


1 september 2020