Twadde en Tredde

Gisteravond (3 september) is er een schifting gemaakt in de B-selectie. In eerste instantie zijn er 18 spelers in it Twadde geplaatst en een 10 vaste spelers in it Tredde. Elke donderdagavond zal, er na de training, worden bekeken wie er aansluit bij beide elftallen. Dus bij It Twadde wie van de A-selectie meedoet. En wie bij It Tredde aansluit. Daarbij denkent aan spelers uit it Twadde en de JO19.
Het zal de nodige inspanning vergen om elke zaterdag met drie senioren teams en de JO19 de wei in te gaan, maar we gaan ervoor!
Met z’n allen redden we het. We zijn tenslotte allemaal voetballiefhebbers.
Zie voor de verdeling B-selectie bij de betreffende TEAMS:
It Twadde
It Tredde

Gosse Wijbenga, PG de Vries en Rainier van der Veen zijn leiders/coaches van It Twadde.
Folkert Tolsma en Sjoerd Anema nemen It Tredde op zich.

4 september 2020