Alle trainingen voor vanavond (13-10) afgelast!

Omdat we in afwachting zijn van een aantal corona-test-uitslagen van v.v. Arum spelers, zijn alle trainingen voor vanavond (dinsdag 13 oktober) afgelast.  Eergister is er een v.v. Arum speler Covid 19 positief getest. De betreffende teams en spelers/leiding zijn toen gelijk op de hoogte gebracht. In overleg met de GGD e.a. hebben we, als bestuur, gister al besloten om in eerste instantie de dinsdag-training van de JO19 en de B-selectie te laten vervallen. Daar komen nu de A-selectie en JO14 bij.

Morgen (14-10) komen we (het bestuur) met een volgend nieuwsbericht omtrent doorgang trainingen/wedstrijden voor de komende week (of langer) Ook daarin meenemend wat er vanavond wordt medegedeeld door de regering!

Het bestuur v.v. Arum

13 oktober 2020