Niek, Niek, Ruben en Indie winnen.

Het kunstgrasveld was zaterdagmorgen nog wit van de vorst toen de JO13/JO14 voor het Sint-toernooi in actie kwamen. Met zes teams kon er een mooi 4 x 4 toernooi worden georganiseerd. 
Door een late afmelding moest 1 team met drie spelers het toernooi spelen. Maar dat ging nog zo goed dat ze derde werden in de einduitslag.  
Sowieso bleef het tot de laatste ronde spannend wie het toernooi zou winnen. Gibraltar (Andrys, Stian, Tiemen en Durk Jan) had de beste papieren maar speelde de laatste wedstrijd gelijk tegen Malta (Rimmer, Jorrit, Harmen F en Jelte). De drie van Liechtenstein (Redmer, Rudmer en Thomas) waren bij winst tegen Andorra (Jan Friso, Jurre, Harmen Z. en Sander K.) bijna zeker van de overwinning. Maar doordat Andorra met 2-0 won konden ook zij nog aanspraak maken op de toernooiwinst. Echter San Marina (Niek B, Niek D, Ruben en Indie) wonnen hun laatste wedstrijd overtuigend met 4-0 van Moldavia (Marc, Matthijs, Dennis en Sander Y.) en werden daardoor de winnaars! 
voor herkaling vatbaar.
Hier de uitslag:
1. San Marino 10 punten
2. Gibraltar (verloor geen wedstrijd) 9 punten
3. Liechtenstein 7 punten (8-6)
4. Andorra 7 punten (8-7)
5. Malta 4 punten
6. Moldavia 3 punten

7 december 2020