Germ wint toernooi, Rinnert koploper.

Afgelopen zaterdag 12 december j.l. werd in het kader van de C.C.-Cup een 6 tegen 6 toernooi georganiseerd met individuele dagprijswinnaars. Na een viertal wedstrijdjes waren er twee spelers van de JO17/JO19 die het volledige punten aantal hadden behaald n.l.: Germ en Dirk Henk. De eerstgenoemde had een beter doelsaldo dus werd hij de winnaar. Dirk Henk werd tweede, derde werd Sjouke, Liam en Rinnert gedeeld vierde. De punten die konden worden behaald werden weer bijgeschreven in het C.C.-Cup klassement. En dat leverde weer een nieuwe koploper op! n.l. Rinnert passeerde als eerste de 400 punten grens.
Klik voor het klassement: C.C.Cup tussenklassment
Er zijn in principe nog twee activiteiten voor C.C.-Cup, zaterdag 19 december a.s. en in de Kerstvakantie. “Lock Down en wederdienene” 

 

14 december 2020