De Rendieren winnen!

Op een weer mooie zaterdagmorgen/middag werkte de JO17/JO19 het Kerstdierentoernooi af. Het werd overigens geen rustige morgen/middag. Want tijdens het toernooi werden de bomen, die bij de sloot bij het trainingsveld staan, allemaal gerooid…
Het toernooi werd weer een succes met uiteindelijk een nipte winst voor de Rendieren, met o.a. Rein(dier) en Ruurd(olf) in haar gelederen. Tweede werden de Kerstkalkoenen. Derde de Kerststal-ezels en vierde de Christ-mussen. De behaalde punten werden weer toegevoegd aan het C.C.-Cup klassement. En er is weer een nieuwe(oude) leider in het klassement. Maar het wordt nog spannend op de laatste dag de C.C.-Cup 2020.
Deze laatste activiteit wat betreft de C.C.-Cup 2020 zal worden gehouden op dinsdag 29 december.
Dit toernooi wordt een 7 x 7 toernooi met individuele prijsjes. Deze punten tellen nog mee voor het C.C.-Cup. Vervolgens is er nog een klein “Koning latje-trap” wedstrijdje. Daarna volgt de prijsuitreiking van deze C.C.-Cup 2020. 

Hier het C.C.-Cup tussenklassement: C.C.Cup tussenklassement

20 december 2020