Laatste training senioren 2020

Afgelopen dinsdagavond 22 december was de laatste senioren training van 2020 met 20 spelers was er weer een prima opkomst. Natuurlijk weer in tweetallen, ruim uit elkaar. Zes voetbalspelen. Met dit keer door de Voetbalvereniging Arum aangeboden dinerbonnen van It Skil Cafetaria als prijzen. De langdurig geblesseerde Peter-Gerard en Rory hielpen als scheidsrechter. Bij de A-selectie ging de winst naar Jaap en Jorrit. En bij de B-selectie was de winst voor het duo Rutger en Jort.
Als blijk van waardering dat onze hoofdtrainer Edwin ook met de beperkende trainingsmogelijkheden bij de senioren altijd is door blijven trainen, kreeg hij een “levensmiddelen pakketje en een boek” van it Twadde en Tredde. 
Na deze verrassingen sloot Edwin de training af met de woorden:
“Nu een paar weekjes rust en hopen op een beter 2021”. 

Zie foto’s

24 december 2020