Start trainingen 2021

In principe starten we weer met de voetbaltrainingen in de week van 11 januari 2021. Maar wanneer de trainingen voor jou team begint en hoe vaak er wordt getraind in de week. (en of evt. activiteiten op de zaterdag) dat wordt door je trainer/coach gecommuniceerd via de verschillende WhatsApp teamgroepen.

Senioren en junioren
De trainingen in tweetallen voor de Senioren starten op dinsdag 12 januari weer. De eerste training voor de JO19 in 2021 is op dinsdag 12 januari o.l.v. Jouke Smidstra.

De eerste zaterdag activiteit  voor de JO17 en JO19 zal plaatsvinden op zaterdag 16 januari a.s. 

En hoe het komt met de eventuele start van wedstrijden en competitie e.d. daarvoor is het weer afwachten wat er wordt gezegd en afgesproken op de volgende persconferentie het kabinet! (op dinsdag 12 januari 2021)

 

3 januari 2021