Een bijzonder jaar!

Het was een bijzonder jaar. Een jaar waarin zowel in maart en vervolgens in oktober door de corona crisis een abrupt einde kwam aan de voetbalcompetitie. Toch is er geprobeerd om ondanks alle maatregelen onze leden bezig te houden met trainingen in verschillende vormen en aantallen. Waar het kon onderlinge wedstrijdjes en toernooitjes te organiseren. etc., etc.
Daarom:
Wil het bestuur alle vrijwilligers, van de v.v. Arum en Stormvogels’64, hartelijk bedanken voor de inzet ook van dit bijzondere jaar.
Maar ook de sponsoren die de v.v. Arum dit afgelopen jaar bleven steunen, hartelijk bedankt.

Ondanks het vuurwerk verbod gaan we hopelijk komend jaar zo spoedig mogelijk weer knallen……
Op het veld of langs de lijn!

Een gezond en sportief 2021.

Het bestuur

31 december 2020