Krantenknipsels (2)

In deze coronatijd zonder wedstrijdverslagen e.d. duiken we de geschiedenis van de v.v. Arum in met een aantal krantenknipsels uit het verleden (1975-1999)

v.v. Arum krijgt een trainingsveld “Oefenhoek” (1978)
Op Koninginnedag in 1978 werd het ’nieuwe’ sportcomplex en dus voor de v.v. Arum nieuwe oefenhoek officieel geopend. Er was hierbij een
kleine optocht. De D-pupillen speelden een wedstrijd op het grote veld. Als je nu vraagt aan de v.v. Arumers waar trainen jullie, wordt er gezegd op het kunstgrasveld. De benaming oefenhoek is inmiddels ter ziele maar deze oefenhoek was in die tijd een enorme vooruitgang. Daarvoor trainde men op het sportveld. In de winterperiode trainde de jeugd veelal in de gymzaal. En de senioren met een paar bouwlampen op het thans voorste/kaats en einige sportveld.  

8 januari 2021