Speelschema Regiocup.

Van de KNVB:
Het lijkt erop dat in de aankomende periode versoepelingen in Nederland mogelijk zijn. Ook de KNVB hoopt vanuit de overheid snel duidelijkheid te krijgen over de mogelijkheden binnen het voetbal: zowel over sporten in teamverband voor 27+’ers, als over het onderling spelen van wedstrijden in de jeugd.

Ondertussen zijn we gestart met de invulling van de poules en het ontwikkelen van een speeldagenkalender voor de resterende maanden. Want zodra de coronamaatregelen het toelaten starten we met de daadwerkelijke organisatie van de Regiocup.

Senioren volgende week
Vanaf vandaag 9 april staan de poule-indelingen voor jeugd- en O23-teams op Voetbal.nl. (en op deze site voor de SJO Arum/Stormvogels’64 teams)
Vanaf volgende week publiceren we de poule-indeling voor de senioren.

Speelschema
Hieronder vind je het flexibele speelschema. In dit schema is rekening gehouden met verschillende startdata.  
regiocup-planning

9 april 2021