De Jonge Royalistiqs winnen Menno Vloggers toernooi

Zaterdag 10 april j.l. werd het uitgestelde “klein veld” toernooi van Paasmaandag j.l. gespeeld. Met 36 spelers op het veld verdeeld over vier teams was alleen de deelname al een succes. De JO17/JO19 en de O23 spelers waren ingedeeld bij de vier Menno’s die we hebben in deze teams. met vloggers namen, n.l. De Vriese Jeremy’s, De Johnson Gio’s, De Veense Enzo Knolletjes en De Jonge Royalistiqs. Het werd een leuk en spannend toernooi op beide helften van het Hoofdveld.  Het was deze zaterdag ook een test met de nieuwe aangeschafte kunststof Pupillengoals. Ze hielden zich prima staande met een ietwat doorgebogen lat! Maar voor deze “doeleinden” een prima oplossing. Er was naast een eerste prijs ook een prijs voor het team “welke een andere team de grootste nederlaag toebracht”. Toernooiwinst ging naar De Jonge Royalistiqs met 7 punten. En de grootste nederlaag, 4-1, werd toegebracht door De Veense Enzo Knolletjes. Een ieder was enthousiast en dat betekent dat we in deze vorm zaterdag 17 april weer verder gaan. De punten van het toernooi tellen overigens mee voor het Vaccinatie Trofee Klassement (JO17/JO19)
Het tussenklassement volgt later deze week! Hier wel de foto’s!

11 april 2021