Kevin wint de 20ste activiteit!

Ook afgelopen zaterdag 24 april kwamen de JO17/JO19 en O23 weer in actie. Sinds zaterdag 7 november 2020 de 20e zaterdag activiteit voor de JO19 & de JO17 in dit bijzondere corona seizoen.
Bij een prachtig voorjaarszonnetje werd er een 8 tegen 8 kleinveld toernooi in verschillende samenstelling afgewerkt, met een individueel eindklassement. Kevin won als enige alle vier wedstrijden en werd dus de terechte winnaar. Tweede werd Jort en derde Andreas. Verder waren er nog gedeelde vierde prijzen voor Menno de Vries. Marwin, Germ en Dirk Henk. (zie foto)

Spannend in het Vaccinatie Trofee klassement
De behaalde punten van afgelopen zaterdag werden weer verwerkt in het DUO-vaccinatie klassement. Er waren weer de nodige verschuivingen binnen het klassement en het wordt heel spannend. Vele duo’s kruipen qua punten steeds dichter naar elkaar toe!
vaccinatie trofee tussenklassement (2)

26 april 2021