Tieme en Stefanos winnen Vaccinatie Trofee JO17/JO19

Na de Corona Crisis Cup (7 zaterdagen in november en december 2020), gewonnen door Hidde Jonker (individueel klassement) en de Lock Down Beker (8 zaterdagen januari en februari/maart 2021), gewonnen door het trio Dirk Henk Kuipers, Rinnert Tolsma en Stefanos Tsjingros (trio’s) was afgelopen zaterdag 19 juni na het Slottoernooi de uitreiking van de Vaccinatie Trofee (voor Duo’s). Er werden 8 zaterdagen vanaf maart tot eind mei 2021 gestreden door de spelers van de JO17 en JO19 om de klassement punten. De overwinning en dus de door Lieuwe & Reino fraai gemaakte, Vaccinatie Trofee ging naar het duo Tieme Tolsma en Stefanos Tsjingros.  Hieronder de eerste vijf van het klassement. De foto’s van de prijswinnaars en het gehele klassement!

  1. Tieme & Stefonas
  2. Liam en Dirk Henk
  3. Ruurd en Hylke
  4. Jurjen en Martijn
  5. Pieter en Roy 

Hier het Eindklassement in de strijd om de Vaccinatie Trofee:
vaccinatie trofee eindklassement

21 juni 2021