Robert R. naast Dirk K. in de EK-pool.

Hier dan de tussenstand na Spel A + Spel B van v.v. Arum EK Pool 2021. Er zijn twee koplopers. Dirk Kuipers, was al koploper maar heeft Robert Rinia naast zich gekregen in onze Top 44.
Er was niemand die in Spel B alle 16 landen goed had. Vier personen hadden 15 goed n.l.; Robert Rinia, Sjoerd Anema, Peter Tijdema (secr. Stormvogels’64) en Erelid Piet Folkerts. Zij zijn de winnaars van Spel B. drie van de vier had Wales er niet bij. De meeste deelnemers hadden o.a. Polen, Turkije en Rusland wel bij de laatse 16 verwacht. En juist Wales en Tjechie niet.
Kijk snel waar jij staat in de stand hieronder!
Stand v.v. Arum EK Pool 2021 26-06 spel A + B

Let Op!
De volgende stand, na Spel A + B en de kwartfinalisten bij Spel C, wordt gepubliceerd op woensdag 30 juni of donderdag 1 juli! 

26 juni 2021