Arum voor de beker tegen Tzummarum (update)

Arum 1 is dit seizoen ingedeeld in een leuke poule met de regioclubs Makkum, Franeker en Tzummarum. De laatstgenoemde club is de eerste tegenstander in de KNVB bekerpoule op zaterdag 4 september a.s. (aanvang 14.45 uur)
De laatste keer dat Arum speelde tegen, op hetzelfde niveau acterende, “AJAX van Barradeel”, was op 1 februari 2020 j.l. 
Deze “historische wedstrijd” staat een ieder nog wel in het geheugen gegrift. Het werd toen, na een spectaculair slot, in de allerlaatste seconde 5-4 voor Arum.
Nu anderhalf jaar later zullen we kijken hoe beide teams er voor staan!

Slechts 9 wedstrijden!
Overigens tussen 2 februari 2020 en heden, dus na de 5-4 tegen Tzummarum, speelde Arum 1 i.v.m. de corona crisis nog slechts 9 officiële wedstrijden……..(drie competitiewedstrijden seizoen 2019-2020 tegen Ouwe Syl, Lions’66 en Holwerd, drie bekerwedstrijden 2020-2021, QVC, IJVC en Oeverzwaluwen en drie competitiewedstrijden 2020-2021, Boornbergum’80, De Sweach en Heerenveen)  
We hopen dat we dit seizoen 2021-2022 weer een volledig competitie kunnen/mogen spelen.

1 minuut stilte, zaterdag 2 oktober.
Voor de wedstrijd zou er een minuut stilte worden gehouden ter nagedachtenis aan de op 3 augustus j.l. overleden, oud-speler en vaste supporter van Arum 1, Rintje van der Veen. In overleg is besloten om deze minuut stilte te houden voor de eerste thuiscompetitie thuiswedstrijd van Arum 1.  

3 september 2021