Vrijwilligster en vaste supporster Anneke overleden.

Afgelopen vrijdag 3 september j.l. overleed op 72-jarige leeftijd Anneke Kuipers-Tolsma. Zij was jarenlang vrijwilligster (o.a. programmaboekje verkoopster) en vaste supportster bij de wedstrijden van Arum 1. Ze behoorde met haar “altiid fleurich sin” jarenlang tot de zogenaamde  “12e man groet v.v. Arum” supporters. Na het overlijden van haar oom Rintsje van der Veen op 3 augustus j.l. is er weer een “leeg” plekje bijgekomen aan de zijlijn…….
We wensen de familie veel sterkte toe de komende tijd.

We zullen voor zowel Rintsje van der Veen alsmede Anneke Kuipers voor aanvang van de eerste thuiscompetitiewedstrijd van Arum 1 op zaterdag 2 oktober a.s. ter nagedachtenis een minuut stilte houden.  

Het bestuur van de v.v. Arum 

   

4 september 2021