Stil dit weekend? Of toch niet?

Komend weekend is een inhaal/beker zaterdag. Echter de 35+, onze “golden oldies” komen wel in actie voor de competitie. Zij spelen vrijdagavond in Harlingen. Verder heeft It Twadde een inhaalwedstrijd uit tegen A.V.C. 3 te Sexbierum (aanvang 14.00 uur) en speelt de JO13-1 (opnieuw ingedeeld) uit tegen Blauw Wit’34 JO13-3. Dus zal het stil zijn dit weekend op sportpark De Bining. Of toch niet…. 

Dames: Oefenwedstrijd Arum – Mulier 
Want op Vrijdagavond 15 oktober spelen de Dames teams Arum VR1 en Mulier VR2 tegen elkaar op het kunstgrasveld. Aanvang 19.45 uur 
Het Vrouwen/Dames zevental spelen voor de competitie pas weer op vrijdag 5 & 19 november a.s.. En dus omdat ze maar drie competitieronden spelen voor de winterstop zijn er een aantal oefenwedstrijdjes ingepland. Want naast komende vrijdagavond zullen de Arum vrouwen ook nog oefenen op woensdagavond 27 oktober (aanvang 20.00 uur) uit tegen SDS VR3. En wordt er begin december wrs. nog gespeeld tegen SDS VR2.   

12 oktober 2021