Prima opkomst voetbalschool!

Er was gister, notabene op de verjaardag van de v.v. Arum (84 jaar) een prima opkomst wat betreft de voetbalschool, extra training JO11-2, JO11-1 en JO09-1. Deze extra training op vrijwillige basis werd geleid door Dennis Pollema (met hulp van Geert Akkerman en Joris de Jong van Achlum). Met name uit Achlum kwam gister een grote groep jongens op de training langs. Prachtig. En geweldig natuurlijk dat Dennis dit oppakt als opvolger van o.a. Thon van Loon. 

Keeperstraining
Volgende week maandag 8 november start ook de keeperstraining onder leiding van Arik van der Heuvel voor de keepers van de JO11 en JO09. Maar dan niet om 17.00 uur maar om 18.00 uur.

Kabouters
De training van de JO07-1/kabouters is tijdelijk; tot en met de winterstop, verplaatst van woensdag naar maandagmiddag. O.l.v. Jaqueline en Roy van 17.00-17.45 uur. Overigens blijft Roy ook bij de JO09-1 op woensdag assisteren! En daar zijn we heel blij mee.
Er zal zo als het nu staat een JO07-1 na de winterstop in worden geschreven voor de competitie. Binnenkort oefenen ze tegen Makkum!  

2 november 2021