Kantine dicht op zaterdag 20 november!

Naast dat er tijdens de wedstrijden geen publiek mag komen op sportpark De Bining is na overleg tussen de Sportstichting Arum en het bestuur van de v.v. Arum besloten om morgen, zaterdag 20 november, de kantine ook dicht te houden. Dus deze is dan alleen open voor functionarissen, zoals trainers/leiders, scheidsrechters en kantinevrijwilligers etc, etc. En dus niet voor spelers. Naar aanleiding van het aantal besmettingen met name in het dorp en onder een aantal clubleden hebben we dit doen besluiten. 

Wedstrijden voor morgen 20 november:
JO11-2,
door corona tegenstander afgelast.
JO13-1, door corona tegenstander afgelast.
JO14-1, door corona tegenstander afgelast
JO19-1 wegens corona/quarantaine bij de v.v. Arum afgelast.
O23 tegenstander komt niet, te weinig spelers. Dus afgelast.
JO09-1 speelt tegen andere tegenstander dan eerst op papier stond.
De 35+, voor vanavond, 19 november, is al eerder verplaatst naar 10 december.
Wedstrijden Dames (vanavond 19 november) JO09-1, JO11-1, JO17-1, It Twadde en Arum 1 gaan voor alsnog door!

19 november 2021