Huldiging JO14 en afscheid Gosse!

Afgelopen zaterdag 18 december j.l. werden de JO14 gehuldigd in de Singel te Achlum. Het behaalde kampioenschap in de tweede klasse werd gevierd met een patatje, snack en wat fris. Van het jeugdbestuur kregen de spelers en leiding een mooie medaille/sleutelhanger als aandenken. (zie foto)

Gosse Douna stopt!
Maar er werd op deze middag ook afscheid genomen van de Kampioenen-trainer-leider, Gosse Douna. Met maar liefst 5 kampioenschappen en het halen van de finales van de Noordelijke Beker een top palmares voor een toptrainer en leider. Namens beide clubs werd hij bedankt. (zie foto)
“Ik vind het tijd om te stoppen met coachen (en trainen) van de mannen . Je moet tenslotte stoppen op je hoogtepunt 😉” Appte hij afgelopen week.
Gosse nogmaals bedankt voor al die jaren.

* We gaan overigens z.s.m. op zoek naar een nieuwe coach(es) en trainer(s) voor dit JO14-1 team.

20 december 2021