Andrys wint!

Het slottoernooitje voor de JO17 en eerstejaars JO19 spelers werd afgelopen woensdag 29 december gespeeld. Met een paar invallers van de JO14 (door ziekte e.d) werden er vier wedstrijdjes van 20 minuten gespeeld. De eerste drie wedstrijdjes werden nog onder prima omstandigheden gespeeld. Bij het vierde wedstrijdje begon het helaas te regenen. Gelukkig kon de prijsuitreiking plaatsvinden onder de prachtige overkapping. 
Er waren drie prijzen! En uitgerekend won een invaller van de JO14-1 n.l.: Andrys de Vries (48 pnt), tweede werd Hylke Talsma (40 pnt) en derde Rinnert Tolsma (39 pnt).
Hieronder de foto’s nota bene gemaakt door hoofdtrainer Edwin.
(Volgende week starten we met deze groep + de JO14 het nieuwe jaar met een voetbalspelletjesmiddag op o.a. het kunstgrasveld.) 

29 december 2021