Arum 1 naar Wirdum, Wytgaard, Swichum!

Komende zaterdag 12 maart speelt het vlaggenschip van de club uit tegen W.W.S. in Wirdum. Na deze wedstrijd zijn we halverwege de competitie. En daarin doet Arum nog altijd mee om een mooie positie die eventueel recht kan geven op nacompetitie. Maar dan zullen er wel meer punten moeten worden gehaald in de tweede helft van deze competitie. 
De laatste keer dat beide clubs W.W.S. en Arum elkaar troffen in competitieverband was op 19 oktober 2019. Het werd toen in Wirdum een doelpuntrijk duel n.l.: 2-6. Wat wordt het nu 2,5 jaar later? En kan trainer Edwin Wittink weer over een redelijke fitte selectie beschikken? Of wordt het ook deze zaterdag weer een puzzel? We zullen het rond een uur of 5 allemaal weten. Want immers de wedstrijd op sportpark It Loo te Wirdum vangt aan om 15.00 uur! 

Instagram
Overigens is Arum 1 nu ook te volgen via Instagram: @v.v.arum

 

9 maart 2022