Arum naar Hielpen

Komende zaterdag 26 maart speelt het vlaggenschip der vereniging uit tegen Hielpen om 14.30 uur. Thuis werd tegen de voetbalvereniging uit Hindelopen (overigens toen zonder publiek) net met 2-0 gewonnen. Afgelopen zaterdag won Hielpen verrassend in Leeuwarden met 4-2 van F.V.C. Dinsdag j.l. speelde Hielpen de inhaalwedstrijd tegen W.W.S. en werd het 1-1. De resultaten zijn dus wat wisselend maar Hielpen, die dit seizoen weer meedoet op dit niveau, is verder prima bezig in deze sterke competitie. 
Arum speelde overigens voor het laatst in Hielpen voor de beker in seizoen 2017-2018, het werd toen 1-1. Voor de laatste competitiewedstrijd in Hindelopen moeten zelfs teruggaan naar het seizoen 2006/2007 toen werd er met 1-0 verloren.
De vraag is natuurlijk elke week: Wat wordt het deze zaterdag?

23 maart 2022