Kalender seizoen 2022/’23, 3 fasenmodel Juniorenteams

De speeldagenkalenders voor het amateurvoetbal van het seizoen 2022/’23 zijn bekend. Alle teams van de v.v. Arum en de SJO Arum/Stormvogels’64 starten komend seizoen op zaterdag 3 september 2022. De senioren beginnen de eerste 3 weekenden met bekervoetbal. De juniorenteams met de 1e fase (beker)competitie en de pupillenteams met de 1e fase competitie. De reguliere competities voor Arum 1 It Twadde en O23 gaan van start op zaterdag 24 september 2022.

Bij het samenstellen van de speeldagenkalenders is uitgegaan van een regulier voetbalseizoen. Indien we genoodzaakt zijn door bijvoorbeeld corona aanpassingen te doen, dan zullen we daar op dat moment op anticiperen.

Enkele belangrijke zaken voor het seizoen 2022/’23 op een rij:
-Evenals vorig seizoen is in de kalenders van categorie B (senioren en jeugd) rekening gehouden met de schoolvakanties.
-Voor het juniorenvoetbal in de leeftijdsklassen O13 t/m O19 is sprake van een gewijzigde competitieopzet. Vanaf het seizoen 2022/’23 wordt voor de teams die uitkomen vanaf de hoofdklassen en lager het 3-fasenmodel toegepast. Lees hier alles over de nieuwe opzet:
https://www.knvb.nl/nieuws/assist-wedstrijdsecretarissen/assist-wedstrijdsecretarissen/66076/introductie-fasenvoetbal
-Voor het meidenvoetbal is met ingang van het nieuwe seizoen sprake van een ander aanbod en een gewijzigde competitieopzet.
-Een aparte kalender voor de pupillen (JO7 t/m JO12), die ook in het komende seizoen in 4 fasen gaan spelen.

Benieuwd naar de speeldata van jouw competitie? Bekijk hier speeldagenkalenders!
speeldagenkalender-noord-oost-2022-2023

7 april 2022