Belangrijke thuiswedstrijd tegen Irnsum.

Voor zaterdag 7 mei a.s. staat misschien wel de belangrijkste wedstrijd van dit seizoen tot nu toe op het programma voor Arum, met het oog op eventuele nacompetitie. IJ.V.C. kan deze zaterdag promoveren, dan krijgt Boornbergum zoals de stand nu is de periode van IJ.V.C. UDIROS pakte afgelopen dinsdag via een inhaalduel de 2e periodetitel. En dan blijft er nog 1 periodetitel over n.l.; De derde. In die strijd zijn nog meerdere teams verwikkeld. Maar uiteindelijk, zou een zesde plek in de eindstand, FVC en Heerenveen doen niet mee voor promotie, nog recht geven op nacompetitie. En in dat kader treffen zaterdag Arum en Irnsum elkaar. De strijd om dat zesde plekje kan nog heel spannend worden. Maar dan zou in ieder geval Arum zaterdag punten moeten pakken tegen het sterke Irnsum. 

En dat Irnsum een heel sterk team heeft bewees het afgelopen wedstrijden. door o.a. IJ.V.C. te trakteren op de eerste nederlaag van dit seizoen. En het sterke UDIROS vorige week te verslaan. Arum won de uitwedstrijd wel in Irnsum. Maar had over het nodige fortuin niet te klagen. Maar dat is nu ook net het mooie van voetbal. Op papier versla je geen tegenstander, om er nog maar een cliché tegenaan te gooien. 
En daarom zijn we heel benieuwd wat Arum zaterdag gaat brengen tegen dit sterke Irnsum. 

Komt allen zaterdag naar sportpark de Bining, aanvang 14.45 uur. 

4 mei 2022