Frankrijk wint “Dennis” toernooi.

We noemen het maar het Dennis-toernooi! Omdat Dennis Pollema voor zijn CIOS opleiding een evenement/toernooi moest organiseren met alles erop en eraan; dus een draaiboek, vrijwilligers(scheidsrechters, EHBO, kantine personeel) regelen, posters, prijzen ect,etc, In overleg met het bestuur is gekozen voor een 4×4 toernooi voor alle leden vanaf de JO17 op de slotdag van afgelopen zaterdag. Om 19.00 uur ging dit toernooi van start. Dennis moest op het laatste moment de teams en het wedstrijdschema nog aanpassen, maar dat is allemaal helemaal gelukt. Hij kan trots zijn op wat hij allemaal in de voorbereiding maar ook qua uitvoering heeft gedaan. Onze complimenten en een dikke voldoende en daar dacht de aanwezige eximinator ook zo over. 
Uiteindelijk won Frankrijk, met Anne, PG, Nico en Ruurd, via een ” goldengoal” in de finale tegen Portugal met Lammert, Thomas T., Anno en Kevin W. De derde prijzen waren voor Nederland (Hans, Marwin, Kevin B. & Thomas S.) en Kroatie (Julius, Wessel K, BW en Sjoerd)

30 mei 2022