Even voorstellen…

Gister, 10 juni, werd het seizoen wat betreft de senioren definitief afgesloten met een laatste training. Ondanks kaatsen e.d. waren er toch nog een 20 man aanwezig. Na de training werden de  spelers nog even voorgesteld aan de nieuwe trainer Hein Frietema uit Sexbierum. Die kort even iets over hem zelf vertelde en het trainingschema/oefenwedstrijden e.d. uitdeelde en besprak. Het nieuwe seizoen ’22-’23 wat betreft de trainingen zal op zaterdag 6 augustus van start gaan. 

De bijna 52-jarige Sexbierumer was de laatste drie seizoenen trainer bij de v.v. Holwerd. Verder is hij ook nog actief bij A.V.C. (Sexbierum)
De in zijn dagelijks leven afdelingshoofd coating bij Oostwoud te Franeker zal de A- en B-selectie (op dinsdag) vanaf augustus 2022 onder zijn hoedde nemen.

   

10 juni 2022