Teams voor volgend seizoen!

De gecombineerde TC van de v.v. Arum en Stormvogels’64 zijn de afgelopen weken druk bezig geweest om de teams voor volgend seizoen ’22-’23 samen te stellen. Voor 20 juni moeten de teams weer worden opgegeven bij de KNVB. De v.v. Arum en de SJO Arum/Stormvogels’64 komen in ieder geval met de volgende teams in de wei:

Weer een O23 
Komend seizoen zal er weer een Eerste en een Tweede (It Twadde) elftal worden ingeschreven. en daarbij blijft It Twadde een ST met Stormvogels’64. Ook het nieuwe team O23 (onder 23 jaar, jong senioren) zal worden ingeschreven als een SJO tussen Arum/Stormvogels’64.
Of er weer een competitie komt voor deze categorie weten we rond 1 juli. (Anders wordt dit team It Tredde die gaat spelen in een competitie met hoofdzakelijk jonge senioren!)

Junioren (combiteams)
Verder zal de SJO uitkomen met een JO17 (combi huidige JO17 en een aantal JO14 spelers), JO15 (combi huidige JO14 en JO13 spelers), JO13 (jongste huidige JO13 spelers aangevuld met JO11-1 en JO11-2 spelers )

Pupillen 
Verder zal de SJO uitkomen in de beide dorpen met:
8×8:
JO12-1 (Achlum) 

JO12-2 (Arum)  
6×6:
JO10-1 (Arum/Achlum) 
4×4:
JO07-1 (Achlum) (nieuwe aanwas Stormvogels’64)
JO07-2 (Arum)

Vrouwen en 35+
Ook komen we volgend seizoen uit in de vrijdagsavond-competities met een Vrouwen en 35+ team. En verder onderzoeken we nog of er voor een 18+ heren senioren 7×7 team belangstelling is. Deze nieuwe competitie is zoals dezelfde opzet als bij de Vrouwen/Dames en 35+ 

De poppetjes en niveau
In een later stadium wordt bekend gemaakt welke spelers in welk team spelen. Ook de indeling qua niveau, in welke klasse, wordt dan bekend gemaakt. 

Kader en wijzigingen
De komende tijd zal ook het kader weer worden gevraagd voor volgend seizoen. We zoeken sowieso nog een coach voor de JO15 en trainer JO13 en JO07-1.

En binnenkort, op deze site, komen we met een aantal wijzigingen die de KNVB doorvoert volgend seizoen. b.v.b. competitie opzet juniorenteams en spelregelwijzigen e.d. en pilot voor de JO13. 
En verder een lijst met belangrijke data voor volgend seizoen, zoals o.a. publicatie indelingen, indelingen bekerwedstrijden en start seizoen.   

8 juni 2022