Clubnieuws!

Maatregelingen i.v.m. energieprijs
De energie prijs stijgt steeds verder dus zijn we als v.v. Arum, in samenspraak met de Sportstichting Arum, genoodzaakt wat betreft gebruik douchen en kantine om een aantal maatregelingen te nemen. Deze “eerste” maatregelingen worden via de mail aan alle leden gecommuniceerd.  

Jaarvergadering
De jaarvergadering voor leden is dit jaar gepland op woensdag 23 november 2022. Zet de datum vast in je agenda! 

Winteractiviteiten
We zijn als bestuur en jeugdcommissie alweer druk bezig om de winteractiviteiten, zoals Sportman van het Jaar, zaalvoetbaltoernooi en maatklaverjassen in te plannen. Inmiddels staan, let wel, onder voorbehoud in de Activiteitenkalender. Houd deze kalender in de gaten wat betreft de definitieve data! 

WK-poule
Vanaf 20 november tot en met 18 december 2022 zal in Qatar het WK voetbal worden afgewerkt. We zijn druk bezig om weer een v.v. Arum/Stormvogels’64 W.K.-pool op te zetten. Nieuws hierover binnenkort op deze site!

 

30 september 2022