Arum naar Blokzijl (Overijssel)

Arum 1 speelt voor het eerst in de geschiedenis van het 85 jarig bestaan van de club tegen Blokzijl. Arum was overigens een paar seizoenen terug wel ingedeeld bij deze club maar toen is er wegens de corona pandemie niet tegen elkaar gespeeld. Blokzijl is een prachtig pittoresk havenplaatsje in de Kop van Overijssel en ligt tussen Steenwijk en Emmeloord. Dit voormalig Zuiderzeestadje ligt in het prachtige Nationaal Park de Weeribben-Wieden. Maar tot zover de toeristische informatie. Arum komt zaterdag in Blokzijl om te voetballen!  
Arum bezet na drie competitieronden de 8e plaats. Blokzijl pakte vorige week haar eerste punt tegen Hielpen en staat 12e. Een duel dus in onderste regionen van de 5e klasse A. 
De vraag is wie vindt aansluiting met de subtop in deze klasse. We zullen het zien op zaterdag 15 oktober om 14.30 uur op sportpark De Uiterdijken te Blokzijl.

12 oktober 2022