Arum naar Sneek.

Komende zaterdag 19 november a.s. speelt Arum 1 de belangrijke uitwedstrijd tegen L.S.C. 1890. Nog nooit speelde de v.v. Arum op zaterdag tegen LSC 1890 in competitie verband. En dat klopt ook wel want een van de oudste clubs van Friesland: s.v.c. Lycurgus Sparta Combinatie speelt voor het eerst op zaterdag in een standaardcompetitie. En de resultaten van dit zogenaamde O23 team zijn prima. Ze bezetten met 7 uit 7 de 9e plaats. 
En dat is slechts 2 punten minder dan Arum 1 die op de vierde plek staat. En Arum wil graag die vierde plek heel graag behouden. Maar dan zal het dus zaterdag a.s. vol voor de winst moeten gaan! 
Of dat lukt?  We zullen het zien, pas laat op de zaterdagmiddag want de wedstrijd vangt aan om 17.15 uur.
(wedstrijd is overigens weer “live” te volgen via het Twitter kanaal van de v.v. Arum)

Het grappige is dat ook onze JO15 (om 8.45 uur) en de JO17 (om 12.30 uur) op datzelfde kunstrgrasveld eerder op die zaterdag in Sneek aantreden tegen LSC 1890.  

17 november 2022