Reimer koploper v.v. Arum WK Pool ’22

Hier dan de eerste tussenstand na 12 wedstrijden in Spel A van v.v. Arum WK Pool 2022.
Er is een koploper namelijk Reimer Strikwerda in onze Top 38. Vijf personen volgen op een punt! Kijk snel waar jij staat in de stand hieronder!
Stand v.v. Arum WK Pool 2022 na 12 wedstrijden Spel A

Vorig jaar deden er 44 mee aan de v.v. Arum EK Pool! Van die 44 doen er 21 niet mee aan de WK Pool 2022. Dus ook weer een aantal nieuwe deelnemers. Ook van de winnaars van de EK pool, verdedigd alleen Arik v/d Heuvel zijn titel. Sjoerd Anema en Pieter den Breejen doen niet mee. Hoewel we vermoeden dat Pieter heeft geholpen bij het invullen van het formulier van de huidige koploper….

De volgende tussenstand wordt sowieso op 27 november gepubliceerd!
(stand dan na 24 wedstrijden)  

24 november 2022