Jeugdzaalvoetbal toernooi in Makkum.

Sinds 2013 bivakkeerden we met het onderlinge zaalvoetbal voor de jeugd en senioren in de Trije te Franeker. Voordeel was dat we met twee velden het toernooi voor beide categorieën op hetzelfde tijdstip konden houden. Maar de Trije is de laatste week en in de eerste week van het nieuwe jaar bezet. En dat zal zoals het er nu uitziet de komende jaren ook zo blijven. Dus moesten we gister29 december uitwijken. En dat deden we in sporthal Maggenheim te Makkum. Eerst de jeugd en daarna de senioren/junioren. Het jeugdtoernooi werd vroeger altijd in de gymzaal te Arum gehouden en kent al een lange traditie. 
De organisatie was in handen van de jeugdcommissie; Jarno, Wessel H., Jorrit T en Sjoerd. Het 2 uren durende toernooi was verdeeld in twee leeftijdscategorieën. 
In de oudste categorie won het team met: Nynke, Thyme, Jitse, Sem, Bram en Hylke. Bij de jongste jeugd waren er individuele prijzen. Roan werd eerste. Sil tweede, Berend derde en Jurre vierde. Zie de foto’s 

30 december 2022