Derde helft in make-over kantine!

De derde helft na Arum – Mulier werd afgelopen zaterdag weer een groot succes. Met live muziek van Joop Obama en 1 president (A.S.A.) in een prachtig gerenoveerde kantine. 
Vele vrijwilligers (Zoals Jan Jaring, Feike, Baudien, Robert, Alice om er maar een paar te noemen) hebben afgelopen week zich ingezet voor deze 1e fase kantine make-over. In de tweede fase wordt de bar nog opgeknapt e.d. Zie foto’s en filmpjes op Facebook Arum. Klik hier.
Ook werd er tijdens de derde helft gezorgd voor de innerlijke mens wat betreft ween lekkere hap.
Onze secretaresse heeft haar talent als kokkin zaterdag even heerlijk laten gelden. De broodjes: BMW  (Broodje Maria’s Warmvlees) & BBB (Bijlsma’s Broodje Bal) gingen letterlijk en figuurlijk als warme broodjes over de toonbank. En in een mum van tijd was ze uitverkocht! 28 maart 2023