“Tjalsma” 10 jaar Hoofdsponsor v.v. Arum

Na het vieren van de overwinning afgelopen zaterdag 25 maart tegen Mulier, was er voor de v.v. Arum deze zaterdag zeker nog wat te vieren n.l.: Sponsor Metsel- en Voegbedrijf Tjalsma is maar liefst 10 jaar Hoofdsponsor dit seizoen. En dit unieke jubileum werd nogmaals eens onderstreept door dat dit bedrijf de A-selectie in nieuwe trainingsjasjes stak. En dat moest natuurlijk afgelopen zaterdag even op de gevoelige plaat worden vastgelegd. 
We zijn er natuurlijk als v.v. Arum heel blij mee! Maar wat nog veel belangrijker is, is dat eigenaar Teade Huitema (van metsel- en voegbedrijf Tjalsma) weer in goede gezondheid ook op de foto zelf plaats kon nemen! Huisfotograaf Anneke Westra maakte er weer een mooi plaatje van! (kijk ook naar de make-off)

28 maart 2023