Teams voor volgend seizoen!

De gecombineerde TC van de v.v. Arum en Stormvogels’64 zijn de afgelopen weken druk bezig geweest om de teams voor volgend seizoen ’23-’24 samen te stellen. Voor 20 juni moeten de teams weer worden opgegeven bij de KNVB. De v.v. Arum en de SJO Arum/Stormvogels’64 komen (zoals het nu staat) in ieder geval met de volgende teams in de wei:

O23 wordt It Tredde
Komend seizoen zal er weer een Eerste en een Tweede (It Twadde) elftal worden ingeschreven. De O23 (onder 23 jaar, jong senioren) zal worden ingeschreven als een senioren 3 team; It Tredde

Junioren (combiteams)
Verder zal de SJO uitkomen met een JO17 (combi huidige JO17 en een aantal JO15 spelers), JO15 (combi huidige JO15 en JO13 spelers), JO13 (jongste huidige JO13 spelers aangevuld met JO12-1 en JO12-2 spelers )

Pupillen
Verder zal de SJO uitkomen in de beide dorpen met:
8×8:
JO12-1 (Arum)
JO11-1 (Achlum/Arum)
6×6:
JO10-1 (Arum/Achlum)
JO09-1 (Achlum)
4×4:
JO07-1 (Arum)

Vrouwen en 35+
Ook komen we volgend seizoen uit in de vrijdagsavond-competities met 2 Vrouwen teams en een 35+ team. En verder onderzoeken we nog of er voor een 18+ heren senioren 7×7 team belangstelling is. Deze nieuwe competitie is zoals dezelfde opzet als bij de Vrouwen/Dames en 35+

De poppetjes en niveau
In een later stadium wordt bekend gemaakt welke spelers in welk team spelen. Ook de indeling qua niveau, in welke klasse, wordt dan bekend gemaakt.

Kader en wijzigingen
De komende tijd zal ook het kader weer worden gevraagd voor volgend seizoen. 

En binnenkort, op deze site, komen we met een aantal wijzigingen die de KNVB doorvoert volgend seizoen. b.v.b. competitie opzet junioren- en pupillenteams en spelregel wijzigen e.d.
En verder een lijst met belangrijke data voor volgend seizoen, zoals o.a. publicatie indelingen, indelingen bekerwedstrijden en start seizoen.

 

10 mei 2023