Jelmer Steringa wint penaltybokaal!

Als jaarlijks onderdeel van de slotdag wordt traditioneel gestreden om de penaltybokaal (organisatie Jeugdcommissie). Onder prachtige omstandigheden mocht de jeugd tot en met 14 jaar eerst per leeftijdscategorie penalty’s nemen om zich te plaatsen voor de finale ronde!
Hier de deelnemers per team: penaltybokaal 2023
Rond 6 uur werd de eerste penalty genomen op keeper Nick van Dorsselear. Alle nummers een per categorie mochten vervolgens strijden om de felbegeerde Penalty wisselbokaal.
De strijd ging uiteindelijk tussen Jelmer Steringa (JO12-1) en Hylke Brouwer (JO12-2). De eerstgenoemde Jelmer nam de laatste penalty prima (zie filmpje) en won daarmee de bokaal. Jelmer (uit Achlum) ging nadat de jeugdcommissie de bokaal had uitgereikt op de schouders bij keeper Nick! Die als dank voor het keepen ook iets lekkers kreeg!
Voor een sfeer impressie zie foto’s hieronder

12 juni 2023