Gegevens voor volgend seizoen…

De gecombineerde TC van de v.v. Arum en Stormvogels’64 zijn nog steeds druk bezig om de teams voor volgend seizoen ’23-’24 samen te stellen. De puntjes op de i wat betreft het kader en de teamindelingen wat betreft spelers.  De teams zijn inmiddels opgegeven bij de KNVB.
De v.v. Arum en de SJO Arum/Stormvogels’64 komen volgend seizoen met de volgende teams in de wei:

It Tredde
Komend seizoen zal er weer een Eerste en een Tweede (It Twadde) elftal zijn. Maar er komt komend seizoen ook een derde elftal: It Tredde. Dit wordt net als It Twadde een ST. Samenwerkend team met Stormvogels’64

Junioren (combiteams)
Verder zal de SJO uitkomen met een JO17 (combi huidige JO17 en een aantal JO15 spelers), JO15 (combi huidige JO15 en JO13 spelers), JO13 (jongste huidige JO13 spelers aangevuld met JO12-1 en JO12-2 spelers )

Pupillen
Verder zal de SJO uitkomen in de beide dorpen met:
8×8:
JO12-1 (Arum)
JO11-1 (Achlum/Arum)
6×6:
JO10-1 (Arum/Achlum)
JO09-1 (Achlum)
4×4:
JO07-1 (Arum)

Vrouwen en 35+
Ook komen we volgend seizoen uit in de vrijdagsavond-competities met 2 Vrouwen teams en een 35+ team.

De poppetjes en niveau
Ook het klasse niveau zal worden opgegeven komende week. Zo spelen alle senioren teams in de 5e klasse. De JO17-1 begint in de 2e klasse, De JO13-1 en alle pupillen teams (uitgezonderd de JO07-1) starten de 1e fase competitie in 4e klasse. De JO15-1 wordt op basis van de zogenaamde Teamindex ingedeeld (maar daarover later meer) 
Na de leiders/trainers vergadering van dinsdag 27 juni wordt bekend gemaakt welke spelers in welk team spelen. We zullen het daarna zo spoedig mogelijk op deze site plaatsen. 

Spelregels
En binnenkort, op deze site, komen we met een aantal wijzigingen die de KNVB doorvoert volgend seizoen. b.v.b. competitie opzet junioren- en pupillenteams en spelregel wijzigen e.d. Zo zal er bijvoorbeeld bij de JO13 worden geëxperimenteerd met nieuwe spelregels, zoals b.v.b. intrap i.p.v. ingooi etc, etc, 

Belangrijke data
En binnenkort volgt op deze site een lijst met belangrijke data voor volgend seizoen, zoals o.a. publicatie indelingen, indelingen bekerwedstrijden en start seizoen.
Hier alvast een paar data:
8 juli 2023: Publicatie competitie-indeling Arum 1
28 juli 2023: Publicatie bekerindeling Arum 1
11 augustus 2023: Publicatie competitie-indeling jeugd O7 t/m O17
11 augustus 2023: Publicatie bekerindelingen It Twadde en It Tredde
18 augustus 2023: Publicatie competitie-indelingen It Twadde en It Tredde
Zaterdag 2 september 2023: Start competitie alle teams en Bekercompetitie Senioren
Wanneer de competitie indelingen voor de 35+ en Vrouwenteams worden gepubliceerd is nog niet bekend, wrs. ook op 11 augustus 2023.
De competitiestart voor deze teams (35+ en VR18+1 en vR18+2) is op vrijdag 22 september 2023.

Start trainingen
Wegens de de late school vakantie zullen trainingen aanvangen in week 34 of 35.
De senioren van de v.v. Arum starten al wel in week 32 (7 augustus) Eerst met een gezamenlijke training, na twee weken volgt een A- en B-selectie indeling.

15 juni 2023