Ook jeugd van start met de trainingen!

Komende zaterdag barst het voetbalseizoen al weer los! Vorige zijn er al enkele trainingen geweest voor de jeugdteams. Maar deze week gaan echt alle teams los. En dat allemaal met de late schoolvakanties. Komende zaterdag 2 september dus een vol programma met beker- en competitiewedstrijden. En niet alleen de voetballers komen in actie, ook weer het hele vrijwilligers arsenaal, van terreinknecht, leiders, scheidsrechters, kantinepersoneel etc, etc,
We hopen dat iedereen weer veel plezier beleeft dit seizoen!
Het wedstrijdprogramma van de jeugdteams is bekend. De JO10 (9-9) en de JO12 (14-10) mogen naar Terschelling in deze eerste fase competitie. 
Alleen het wedstrijdprogramma van de 35+ en de Vrouwen teams is nog niet bekend. Zij starten in principe vrijdag 22 september met hun competitie.

28 augustus 2023