Geslaagde teambuilding voor de Dames

Onder prachtige omstandigheden reisde het Dames team gister af naar Winsum. Voor een voetbaltraining? Nee, het was in het kader van de teambuilding.
En ze hebben een zeer geslaagde teambuilding gehad, met deze Fierljep-clinic in Winsum.
“Elkaar aanmoedigen, angst overwinnen en veel plezier gehad. Veelzijdige sport, ervaring rijker!” aldus trainer/coach Joris van Althuis.

Competitie
Op vrijdagavond 22 september start de competitie. Dan spelen de Dames bij Zeerobben haar eerste competitie ronde. Op 3 en 17 november zijn de Dames in Arum te bewonderen. Maar komende zaterdag 9 september komen ze ook al in actie op het BOTR (Best of the Rest) toernooi te Harlingen. De poule indeling BOTR is als volgt: Daarin zitten Arumer dames ingedeeld met Lycurgus, Franeker en Harlingen

De 35+ doen daar overigens ook mee aan het BOTR toernooi en zijn ingedeeld in een poule met: FVC, Harlingen, Zeerobben, Franeker en dus Arum. De eerste competitie ronde (22 september) spelen de 35+ in Makkum. En daarna op 6 oktober in Arum!

7 september 2023