Arum 1 naar Franeker

Komende zaterdag 16 september speelt Arum 1 haar derde bekerwedstrijd in en tegen Franeker. Na twee nipte nederlagen tegen AVC (4e klas) en IJVC (3e klas) is Arum uitgeschakeld om de volgende ronde te halen. Franeker daarin tegen speelde tegen IJ.V.C. en A.V.C. beide gelijk. En heeft dus 2 punten. A.V.C. en IJ.V.C. hebben beide 4 punten en treffen elkaar zaterdag a.s. De winnaar gaat naar de volgende bekerronde. Wordt het een gelijkspel in Sexbierum, dan heeft ook Franeker nog kans om door te gaan. Maar dan zal het van Arum het liefst met 2 doelpunten verschil moeten winnen.  

Daar waar Franeker nog een kleine kans heeft om door te gaan in de baker, is deze “derby” voor Arum een oefenwedstrijd.
Maar desondanks kunnen onze jongens stunten tegen derde klasser Franeker? 
Oftewel “Stelen” de Arumer “Katten” een puntje of meer in en tegen “de Klokkendieven” van Franeker? 

We zullen het beleven op zaterdagmiddag 16 september om 14.30 uur op sportpark Hertog van Saxenlaan te Franeker.

(Twee seizoenen terug troffen beide teams elkaar ook al in de beker, toen was Franeker met 2-1 te sterk) 

14 september 2023